piątek, 01 marca 2013
PRZEPROWADZKA

Trochę to trwało, przepraszam niecierpliwiących się. Przenosimy się! :) Zmieniam nazwę bloga, szablon i platformę. Jeszcze nie wszystko w nowym miejscu jest gotowe, wybaczcie więc stare zdjęcia i niekonsekwencję w rodzaju i kolorze czcionki, ustawienia szablonu sobie, a kopiowanie wpisów sobie i nie do końca wypada synchronicznie. Ale, żeby nie przedłużać, chciałam już teraz zaprosić Was do nowego miejsca, w międzyczasie będę poprawiała posty i zdjęcia.

Kiedy zakładałam ten blog nie przypuszczałam, że będzie miał czytelników, szczerze! Strona nie powstała dla poklasku, miała być odskocznią dla mnie, wirtualnym „brulionem” z zapisanymi proporcjami, do których mogłam wracać, a także motorem do przyrządzania sensownych dań. Nie przemyślałam wielu kwestii: ograniczonego szablonu (myślę, że wielu z Was- tak jak i z czasem mnie- irytował bardzo wąski środkowy kluczowy pas, który wymuszał częste scrollowanie i ograniczał możliwość wstawiania większych zdjęć), nazwy, nicka („wegetarianka” był loginem zarezerwowanym, wybrałam pierwszą lepszą automatyczną podpowiedź- „wegetarinka”- to nie literówka, a login, który miał mi służyć do logowania się na platformie) i innych spraw. Z czasem moja kuchnia bardzo się zmieniła, z wegetariańskiej, czy nawet około- wegetariańskiej, przeistoczyła się w kuchnię wegańską, nazwa bloga stała się więc mylną dla tych, którzy poszukują typowych przepisów kuchni wege i męczącą dla mnie. Z jednej strony nosiłam się z zamiarem zmiany nazwy, wymiany szablonu, miejsca, ale z drugiej- trochę się tu „zasiedziałam”, przyzwyczaiłam do bloxa i podglądu na zaprzyjaźnione blogi na tej platformie. Jednak dzięki motywacji bliskiej mi osoby :), która pomogła mi z nową nazwą, założeniem bloga i przenoszeniem wpisów, zmiany okazały się i realne i nie tak bolesne. Ula, dziękuję, jesteś aniołem :)

Tym samym zapraszam Was do nowego miejsca wegańskich inspiracji kulinarnych:

sojaturobie.blogspot.com

sojaturobie.pl

lub

sojaturobie.com

 

Znaczną część przepisów przeniosłam tam, zdjęcia w większości są „stare”- trochę to potrwa nim je zaktualizuję, nie da się przerobić ich w kilka dni. Aktualizacji na wegetarianka.blox.pl nie przewiduje się.

A jednak trochę mi smutno...00:36, wegetarinka , OD SIEBIE
Link Komentarze (30) »
O autorze
Zakładki:
INNE BLOGI BEZMIĘSNE PL
NIEKONIECZNIE WEGE, ALE RÓWNIEŻ INSPIRUJĄCO
POMÓŻMY DZIECIOM
TUTAJ TEŻ ZAGLĄDAM
WARTO ZAJRZEĆ
WEGETARIAŃSKO ZA GRANICĄ
ZAGRANICZNE
Tagi
KONTAKT:przepisybajki@vp.pl
WAŻNE !!!!
Wszystkie zdjęcia oraz przepisy, w których nie podaję źródła inspiracji, są MOJĄ WŁASNOŚCIĄ i NIE ZGADZAM SIĘ NA ICH KOPIOWANIE BEZ MOJEJ ZGODY, zwłaszcza w celach komercyjnych! (USTAWA z dnia 4/02/1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

ZABAWKI DLA DZIECI: Zabawki dla dzieci

EMPATIA DLA ZWIERZĄT I BLOGI WEGE: empatia, dla zwierząt i wege blogi

BLOGI KULINARNE: Durszlak.pl