Blog > Komentarze do wpisu
O MNIE I MOIM BLOGU

Nie jem mięsa pod żadną postacią od nastu lat, jeśli się nie mylę 16 i dobrze mi z tym. Przetrwałam wojnę z rodzicami o mięso, przetrwałam ciążę i porod. Jestem mamą cudownej zdrowej sześcioletniej dziewczynki- Wiktorii. Nie jestem fanatyczką, otaczają mnie mięsożercy, nie nawracam ich na swoją drogę, nie szkaluję. Nie jestem dziwolągiem, chodzę do fryzjera i kosmetyczki, lubię przypudrować sobie nos i kupic fajny ciuch ;)

Z mojego jadłospisu, a co za tym idzie z przepisów blogowych wykluczone jest mięso. Taką mam na dzień wczorajszy i dzisiejszy wrażliwość, może kiedyś odejdę od innych produktów odzwierzęcych. Nie zależy mi na etykiecie, mogę nie być wegetarianką dla kogoś kto o te etykiety dba, co nie zmienia faktu, że pod definicję wegetarianizmu się jednak kwalifikuję. Jeśli chcesz ze mną porozmawiać na temat wegetarianizmu, produktów jakie używam, o tym, czy uważam sie za lepszą przez to, że nie jem mięsa /;-)/ czy o wyższości kebaba nad zupą z ogóra /;-)/ pisz na maila: przepisybajki@vp.pl. Ten blog nie jest przeznaczony na tego typu dyskusje.

Blog stworzyłam po to, by mieć w jednym miejscu wszystko to co lubię (zjeść), taki na miarę naszych czasów zeszyt z przepisami.

Uwielbiam bób, szparagi, cieciorkę, szpinak i sery, więc z pewnością znajdziesz tu dużo propozycji z udziałem powyższych :)

 

Fajnie że wpadłaś (-łeś) do mnie, jeszcze fajniej, jeśli tu wracasz :-)

 

Pozdrawiam

piątek, 10 lipca 2009, wegetarinka

Polecane wpisy

  • PRZEPROWADZKA

    Trochę to trwało, przepraszam niecierpliwiących się. Przenosimy się ! :) Zmieniam nazwę bloga, szablon i platformę. Jeszcze nie wszystko w nowym miejscu jest go

  • UTRUDNIONY DOSTĘP DO BLOGA

    Kochani, od dzisiejszego wieczoru do niedzieli włącznie (mam nadzieję, że nie dłużej) będzie utrudniony dostęp do bloga , być może całkowicie wyłączony . Idą z

  • STRONA TYMCZASOWO ZAMKNIĘTA

    Też przespaliście referendum, w którym spytano nas o zgodę na rządową kontrolę internetu? A może pierwszy raz słyszycie o ACTA? Media przestały milczeć dopiero

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/07/11 18:26:07
Także idę tą drogą od lat! Pozdrawiam!
-
2009/07/11 19:22:20
Również pozdrawiam :)
-
2009/07/13 11:34:22
Zaglądam tu z przyjemnością. Choć wegetarianka nie jestem... :)
-
2009/07/13 12:27:10
angus79 bardzo się cieszę i zapraszam :)
KONTAKT:przepisybajki@vp.pl
WAŻNE !!!!
Wszystkie zdjęcia oraz przepisy, w których nie podaję źródła inspiracji, są MOJĄ WŁASNOŚCIĄ i NIE ZGADZAM SIĘ NA ICH KOPIOWANIE BEZ MOJEJ ZGODY, zwłaszcza w celach komercyjnych! (USTAWA z dnia 4/02/1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

ZABAWKI DLA DZIECI: Zabawki dla dzieci

EMPATIA DLA ZWIERZĄT I BLOGI WEGE: empatia, dla zwierząt i wege blogi

BLOGI KULINARNE: Durszlak.pl